top of page

Форма

для прорахунку вартості перевезення

Перевезення комбайнів від компанії UMBI Укрметбудінвест

Саме комбайни є найбільш затребуваною технікою в сільськогосподарській галузі. Саме тому їх перевезення одна з найбільш затребуваних послуг. Особливо це стосується сезону збору врожаю.

Перевезення комбайнів

Перевезення комбайнів на тралі

Так, цю послугу цілком можна замовити в нашій компанії. Важливим фактором при цьому буде висота комбайна. Від неї залежить яких габаритів буде трал. Якщо беремо, наприклад, перевезення зернозбиральних комбайнів, то їх висота досягає 4м. Звичайний трал з заднім заїздом не зможе його забрати. Для такого перевезення потрібні спеціальні розширювачі, а також супровід. Але, ми врахували всі особливості перевезення таких вантажів, саме тому ви можете звертатися до нас з будь-яким запитом.

Також, особливої уваги потребує питання перевезення комбайна на тралі з жаткою. У цьому випадку її необхідно знімати, а треки розгортати в бік від дороги і вантажити спеціальною технікою на "балкон" трала.

Ми так само приділили увагу питанню вартості: Перевезення комбайнів на тралі ціна такої послуги буде залежність від параметрів і відстані. Точну суму можна розрахувати з нашими менеджерами по телефону: (099) 7745592

Вони із задоволенням допоможуть вам оформити послугу негабаритні перевезення.

Заявка відправлена, дякуємо!

bottom of page