top of page

ОРЕНДА АВТОКРАНА

Якщо ви давно шукали фахівців, які зможуть виконати ряд завдань, що від них залежать від перевезення негабаритних вантажів по Україні, найкращим варіантом стане звернення до нашої професійної компанії. Сьогодні ми можемо сміливо сказати, що протягом тривалого часу забезпечуємо своїх клієнтів орендою автокранів різної величини, серед яких особливо затребуваними вважаються:

  • 40 тонн 

  • 25 тонн 

  • 16 тонн 

 

Ми здійснюємо успішну оренду автокрана вантажопідйомністю тонн різної величини, тому вибираючи нас, ви зможете швидко та ефективно здійснити перевезення різних вантажів упродовж мінімальної кількості часу.

Автокран 40 тон Лубны Прилуки Лохвица Гадяч Яготын
Автокран 28 тон Пирятин Лубны Прилуки Лохвица Гадяч Яготын
Автокран 25 тон Пирятин Лубны Прилуки Лохвица Гадяч Яготын
Автокран 16 тон Пирятин Лубны Прилуки Лохвица Гадяч Яготын
Як замовити послуги з оренди автокранів 

 

Послуги автокрана можна замовити просто написавши або зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті. Протягом кількох років ми надаємо послуги з оренди автокрану, тому із замовленням не виникне жодних проблем.

 

Вартість оренди автокранів розраховуємо виходячи з того, який варіант за кількістю тонн вам підійде. Загалом, ціна оренди нашого автокрана адекватна для всіх клієнтів, тому ми впевнені, що ви не станете винятком. 

 

В наявності є крани, відомі як:

  • Івановець

  • Силач 

  • Liebherr

  • КТА 25

 

Ви можете вибрати будь-який необхідний автокран і ми обов'язково надамо унікальну можливість використання країв в оренду. 

 

У кожного крана є індивідуальна висота підйому, а також довжина стріли. Для отримання більш точної характеристики кожного крана достатньо зайти на наш сайт і отримати всю необхідну інформацію про автокрани. 

 

Надання послуг автокрана – це наша професійна діяльність, якою ми із задоволенням ділимося з нами. Багатий автопарк дозволяє надати лише професійне обладнання з потужним вильотом стріли. Якщо вас хвилює питання, скільки коштує оренда автокрана, поставте це питання нашим менеджерам, вам обов'язково дадуть відповідь. 

 

Загальна вартість розрахується за годину. Оренда автокрана в Полтавській області надає можливість здійснити перевезення будівельних матеріалів, інструментів та додаткових елементів.

 

Напишіть або зателефонуйте нам прямо зараз, і ми обов'язково відповімо на всі питання, що вас цікавлять, з приводу оформлення оренди на будь-який кран з нашого автопарку. Наша команда пропонує безкоштовну консультацію та стовідсоткову надійність обраного транспорту.

bottom of page