top of page

Оренда екскаватора в Прилуках.

Сучасне технічне вирішення поставлених завдань забезпечує оренда гусеничного екскаватора від компанії UMBI Укрметбудінвест. Ми пропонуємо клієнтам надійний та перевірений транспорт від відомих виробників. Оренда послуги екскаватора в Прилуках коштує недорого, але вирішує багато проблем!

 

У чому вигода оренди?

По-перше, вартість послуг екскаватора (Прилуки) набагато нижча, ніж купівля потрібного транспортного засобу.

По-друге, наша компанія бере на себе відповідальність за оформлення оренди екскаватора на гусеничному ходу у Прилуках та його технічну справність.

По-третє, послуги екскаватора JCB JS220 значно скорочують термін виконання робіт на об'єкті.

Завдяки технічним показникам (потужності дизельного двигуна, висоті підйому стріли, об'єму ковша до 1,4 м3, електронної панелі управління), оренда ДжиБіСі екскаватора дозволяє виконати цілу низку земельних робіт на будівництві, у відкритих кар'єрах, на очищенні річок та каналів.  

 

Як оформити договір?

Оренда повноповоротного екскаватора в Запоріжжі проходить за схемою:

 

  1. Зайдіть на сайт компанії та виберіть послуги спецтехніки (екскаватор) у Прилуках.

  2. Залишіть заявку із зазначенням особистих даних. З вами зв'яжеться менеджер компанії для уточнення умов оренди екскаватора на годину або тривалий період.

  3. Після внесення авансу та перевірки фінансових документів підпишіть договір оренди екскаватора із зазначенням ціни.

Після оформлення документів взяти орендований спецтранспорт у Прилуках можна самостійно або скористатися послугою з доставки гусеничного екскаватора на об'єкт.

bottom of page