top of page

Оренда екскаватора в Лохвиці.

Пропозиція від компанії UMBI Укрметбудінвест з оренди повноповоротного екскаватора JCB JS220 (Лохвиця) вигідна великим компаніям та приватним особам. Важкі земельні роботи удосконалена техніка виконує швидко та злагоджено. Оренда гусеничного екскаватора в Лохвиці – вигідно, зручно, ощадливо!

 

Чим вигідна оренда?

Купівля важкої спецтехніки доступна лише великим компаніям, які працюють у гірничодобувній та будівельній галузі. Простий дорогих машин призводить до збитків, тому зручніше взяти екскаватор в оренду (Лохвиця). Наша компанія гарантує клієнтам:

  • Доступний початковий внесок;

  • оренду на годину або тривалий термін;

  • Офіційне оформлення договору оренди послуги екскаватора у Лохвиці;

  • справну техніку від відомих виробників;

  • Фіксована ціна за оренду екскаватора.

 

Кожен бажаючий може подати заявку на оренду ДжиСіБі екскаватора (Лохвиця) на сайті компанії та одразу отримати підтвердження про наявність вільного транспорту в автопарку.

Умови договору оренди

Головною відмінністю договору стане оренда екскаватора на годину або тривалий період від 24 міс. Якщо йде погодинна експлуатація важкої техніки, відповідальність за технічне обслуговування лягає на орендодавця. Тривале використання транспорту вимагає проведення орендарем.

Але оренда екскаватора JCB JS220 забезпечує клієнтам справність механічних вузлів та деталей на довгий час. Послуги спецтехніки (екскаватора на гусеничному ходу у Лохвиці) перевірено у справі. Машини виконують складні роботи на різних об'єктах без поломок.

Ми пропонуємо не затягувати з оформленням договору оренди гусеничного екскаватора в Лохвиці, якщо горять терміни і необхідно провести земельні роботи на складній ділянці.

Менеджер компанії UMBI Укрметбудінвест опрацює Вашу заявку на сайті, щоб надати пакет документів для підписання договору оренди екскаватора у Лохвиці.  

*Надаємо індивідуальні знижки % залежно від термінів та складності виконуваних робіт.

bottom of page