top of page

Оренда бульдозера CATERPILLAR D6M XL

Проведення будівельних робіт вимагає застосування важкої спецтехніки. Оренда бульдозера на вигідних умовах в компанії UMBI Укрметбудінвест значно прискорює підготовку до забудови житлового комплексу, доріг, майданчиків, промислових комплексів. Компанія надає замовнику в оренду техніку (бульдозер і ін.), Яка відрізняється надійністю і багатофункціональністю, забезпечує своєчасне виконання земельних робіт.

У чому переваги оренди важкої техніки?

Для проведення великого обсягу підготовчих заходів на будівництві об'єкта оренда бульдозера caterpillar стане справжньою «чарівною паличкою». Ніяких фінансових вкладень на покупку дорогої техніки підряднику не знадобиться, але майданчик під будівництво буде підготовлена вчасно.

Плюси оренди бульдозера в Полтавській області:

 • Внесення невеликого початкового внеску;

 • Вказівка в договорі оренди бульдозера ціни за годину або суми щомісячного платежу;

 • Надання орендодавцем економічних гарантій;

 • Оренда екскаваторів, бульдозерів, інших видів спецтехніки перевірених марок.

Технічні засоби систематично проходять техогляд і поточний ремонт. Парк будівельної техніки, призначеної для оренди, постійно оновлюється. Оренда спецтехніки (бульдозера, екскаватора, крана і ін.) Проводиться згідно з чинним законодавством.

Технічна характеристика бульдозера D6M LGP

Компанія-виробник CATERPILLAR подбала про випуск потужної спецтехніки. У гусеничного бульдозера марки CAT D6M XL, який ми пропонуємо в оренду, ідеально поєднуються зовнішні та ходові дані. Конструктори використовували багаторічний досвід компанії CATERPILLAR для створення якісних агрегатів, застосовуваних на будівництвах. Бульдозер Д6 важить 16 тонн, оренда проводиться за доступними цінами з погодинною або щомісячною оплатою. Машина має індивідуальні технічними особливостями:

 • Надійним двигуном типу 3116Т;

 • Швидкістю пересування 14,4 км / год і маневреністю;

 • Необхідним запасом палива в баку об'ємом 383 л;

 • Бульдозерним відвалом типу S шириною до 4 м.

Завдяки широким гусеницях, спецтехніка рухається впевнено, стійка при виконанні поставлених перед будівельниками завдань. Керувати механізмами досвідченому бульдозеристу нескладно. Всі механізми і вузли працюють злагоджено, чітко, без збоїв і затримок. Кабіна зроблена згідно з вимогами EROPS, оснащена пневмопідвіскою сидіння і доступною панеллю керування. Оренда бульдозерів Сat набирає популярності серед будівельних фірм, приватних і державних підприємств, завдяки недорогим цінами і результативності робочих процесів.

аренда бульдозера cat d6m umbi.in.ua

Експлуатаційна потужність - 104 кВт

Експлуатаційна маса - 19800 кг

Ширина відвалу - 3,6 м

аренда бульдозера umbi.in.ua

Цінова політика компанії.

 

Введення в будівельну кошторис витрат на оренду бульдозера Катерпіллер цілком виправдано. Заплановані земельні роботи проводяться у встановлені терміни, що дозволяє підряднику вчасно здати об'єкт в експлуатацію.

Вартість оренди бульдозера вказана в прайс-листі на сайті компанії UMBI Укрметбудінвест. Щоб оформити договір оренди бульдозера D6М, необхідно виконати покрокову інструкцію:

 1. Уточнити, скільки коштує оренда бульдозера.

 2. Відправити запит на калькуляторі із зазначенням своїх контактних даних та марки бульдозера для оренди на годину або тривалий період (24-60 міс.).

 3. Отримати зворотній інформацію від менеджера компанії про можливість оренди бульдозера, ціна на який вказана на сайті.

 4. Для оформлення договору оренди бульдозера Д6 замовнику надається перелік фінансових документів, які потрібно заповнити за формою і переслати в нашу компанію. Перевірка документів проводиться кваліфікованими фахівцями.

 5. Оренда бульдозера виконується на законній підставі. Після підписання договору техніку можна забрати в м.Пирятин або замовити її доставку в будь-яку точку країни.

 

Бульдозер-планувальник, оренда на який доступна кожному, виконує земельні роботи надійно, якісно, швидко!

 

Щоб отримати премію за своєчасно виконану роботу і зекономлені кошти, звертайтеся до кращого орендодавцю важкої будівельної техніки UMBI Укрметбудінвест за адресою:

 

Україна, Полтавська область, м Пирятин, вул. Завокзальна, 58

bottom of page