top of page

Оренда екскаватора в Гребінці.

Компанія UMBI Укрметбудінвест представляє автопарк важкої спецтехніки для оренди у Гребінці. Екскаватор JCB JS220 на гусеничному ходу має електронне управління та дозволяє вирішити поставлені завдання у багатьох галузях. Оренда повноповоротного екскаватора (гребінка) - зручно, вигідно, надійно!

 

Бонуси орендарю

На ринку оренди послуг екскаватора та іншої важкої техніки, наша компанія є лідером. Ми пропонуємо оренду ДжиБіСі екскаватора в Гребінці, яка забезпечить клієнту:

  • Виконання поставлених завдань у встановлений термін;

  • Економію коштів на купівлю дорогого транспорту;

  • Повну безпеку та надійність у процесі експлуатації.

Оренда екскаватора на годину коштує дорожче, ніж оформлення довгострокової угоди. Орендар має право користуватися послугами  екскаваторів JCB у Гребінці для виконання земельних робіт, очищення каналів та водойм, видобутку корисних копалин у відкритих кар'єрах.

 

Як оформити оренду?

Екскаватор повноповоротний гусеничний (оренда Гребінки) є власністю компанії UMBI Укрметбудінвест. Договір оренди екскаватора (ціна уточнюється на погодинне чи довгострокове користування у Гребінці) оформляється відповідно до чинного законодавства. Кожен бажаючий взяти в оренду екскаватор (Гребенка) діє за алгоритмом:

  • Залишає заявку на сайті компанії;

  • Вносить авансовий внесок;

  • Підписує договір на послуги спецтехніки (екскаватор JCB у Гребінці).

Доставка гусеничного екскаватора на об'єкт уточнюється та входить у вартість послуг з оренди важкої техніки у Гребінці.

*Надаємо індивідуальні знижки % залежно від термінів та складності виконуваних робіт.

bottom of page