top of page

ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛІВ НА НЕГАБАРИТ

Де отримати дозвіл?

Щоб почати процедуру оформлення дозволу, ви пишете заяву на ім'я начальника Укравтодору із зазначенням всіх параметрів вантажу. Це маршрут прямування аж до перерахування всіх вулиць, дата і час перевезення, дані водія та транспортного засобу, яким буде проведена перевезення.

 

Після прорахунку можливості здійснення такої поїздки Укравтодор видає узгодження, яке замовник надає в патрульну Поліцію України.

 

Всі додаткові витрати при підготовці до транспортування оплачує замовник-роботу комунальних служб при необхідності підняти електроопори, перекрити залізничний переїзд або ж перевірити міст на можливість витримати таку вагу.

 

 

Як виглядає дозвіл на негабарит?

Дозвіл на перевезення негабариту містить наступну інформацію:

 

  • Докладний маршрут руху негабаритного автопоїзда

  • Реєстраційний номер транспорту

  • дані водія

  • Вказівки ваги і габаритів автопоїзда, а також терміни проїзду. Можливі спец вказівки, такі як час руху і обмеження швидкості

 

Дозвіл на перевезення негабаритних вантажів обов'язково на території України та інших країн. Його відсутність загрожує штрафами в особливо великих розмірах і можливо позбавленням ліцензії на перевезення. Нижче читайте докладніше про те як оформити дозвіл на перевезення, терміни цього дозволу і що слід розуміти під негабаритів.

Укрметбудінвест займається оформленням дозволів на перевезення негабаритів "під ключ", також ми надаємо транспорт для ваших перевезень.

Що таке негабарит?

Негабарит-це будь-який вантаж, розміри якого перевищують встановлені законодавством норми хоча б по одному з параметрів. В Україні це такі цифри:

  • Висота вантажу на транспортному засобі вище 4м

  • Довжина повністю більш 22м

  • Ширина більш ніж 2,6 м

  • Вага разом з тралом більш ніж 40т

Терміни дії дозволу

Кожен випадок індивідуальний. Це залежить від багатьох факторів і побажання замовника. Якщо у вас регулярні поїздки по заданому маршруту-є сенс оформляти довгострокове вирішення.

Максимальний термін дії дозволу-три місяці. А ось час на його оформлення може затягнутися до півроку.

Плануйте заздалегідь, а якщо немає можливості-звертайтеся до професіоналів.

Укрметбудінвест зробить дозвіл на негабаритні вантажі якісно і швидко.

Форма

для прорахунку вартості дозволу

Заявка відправлена, дякуємо!

Наша компанія надає послуги для перевізників з оформлення дозволів на проїзд негабаритного транспортного засобу (перевезення негабариту) по Україні «під ключ».

Ціна послуги розраховується індивідуально і залежить наступних факторів:

- параметри транспортного засобу та вантажу;

- протяжність маршруту;

- термін дії дозволу;

Термін оформлення дозволу від 2х робочих днів.

bottom of page