top of page

НЕГАБАРИТНЫЕ ПЕРЕВОЗКИ ПО УКРАИНЕ

Тут ви можете залишити заявку на прорахунок вартості перевезення негабаритного вантажу, а також ознайомиться з нашим парком транспорту для перевезення негабаритного вантажу.

Низькорамні трали FAYMONVILLE

// в / п 35 тон // висота 0,45 м //

// довжина ями 8-13м. // довжина балкона 4.2м. //

Телескопічний трал ES-GE

в / п 45 тон // висота 0.8м. // довжина 9-15.5 м.

Форма

для прорахунку вартості перевезення

Заявка відправлена, дякуємо!

Великогабаритні перевезення займають левову частку логістичних операцій з доставки та переміщення вантажів в межах однієї країни і всього континенту. Негабаритні вантажі вимагають особливого підходу в проходженні контролю, навантаження і доставки, тому багато компаній довіряють цю процедуру професіоналам. Компанія Укрметбудінвест - фахівець в області перевезення негабаритних вантажів від 1 до 100 тонн, незалежно від відстані та складності технічних операцій.

Великовагові перевезення з повним супроводом з боку фахівців Укрметбудінвест гарантує успіх в реалізації поставлених завдань. Складання індивідуального маршруту, графіка перевезень, оформлення документації та підбір транспорту - ми допоможемо здійснити будь-які завдання рівно в строк!

Негабаритні перевезення: формати вантажів

  • Великогабаритні вантажі. До цієї категорії відносяться всі вантажі, які перевищують встановлений розмір і вага в нормативних документах. Висота понад 4 метрів, ширина понад 2,6 метрів, а довжина понад 22 метрів.

  • Довгомірні. Протяжні вантажі, які виступають на кілька метрів від кордону заднього моста.

  • Великовагові вантажі. Перевищують допустиму масу вантажоперевезення на весь транспорт або вісь. До таких належить водний транспорт, металоконструкції, трубопрокат, верстати, промислове обладнання, бетонні плити та інше.

Негабаритні перевезення або як формується вартість експедиторських послуг

  1. Вид транспорту. Залежно від формату вантажів визначається тип вантажного автомобіля або фури. Наша компанія володіє широким автопарком спецтехніки з необхідним вантажним відсіком і технічним оснащенням.

  2. Супровід вантажів. Залежно від габаритів визначається формат обслуговування і організація руху.

  3. Законодавчі вимоги в перевезенні, отримання додаткових дозволів, оплата дорожніх зборів, в залежності від дорожніх повідомлень на маршруті.

Великогабаритні перевезення від Укрметбудінвест

Компанія проводить облік вантажного ваги. У ряді європейських країн існують обмеження ваги транспорту спільно з внесеним вантажем. На деяких ділянках може бути обмежена вантажопідйомність, тому транспортна компанія Укрметбудінвест надає розширену консультацію клієнта з питань логістики, експлуатаційно-технічних характеристик трас, оформлення і митного контролю.

Що стосується обліку габариту вантажу - даний показник суто індивідуальний по країнах і може вимагати спеціальних дозволів. Наприклад, у Франції без дозволу можна переводити вантаж шириною до 3 метрів. Німеччина висунула вимоги на максимальну висоту вантажу 4,5 метрів. Може знадобитися замовлення супроводу і оплата спеціального дозволу.

Логістична компанія Укрметбудінвест допомагає клієнтам зменшити витрати на транспортування і оформлення вантажу. Фахівці прокладають маршрут з урахуванням менш завантажених і проблематичних за вимогами трас. Ми підберемо для вас оптимальне рішення і запропонуємо кращу альтернативу. Водії з багаторічним досвідом володіють величезним багажем знань в довжині маршруту, ПДР певної країни, інфраструктури.

bottom of page