top of page
Cat Excavator by Mike Burgquist.jfif

ОРЕНДА БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Інформація відправлена. Дякую!

НАШІ ПОСЛУГИ

pngguru.com.png
Бульдозер

Бульдозер CAT D6M

Детальніше>

pngguru.com (1).png
Екскаватор гусеничний

Екскаватор гусеничний CAT 324

Екскаватор гусеничний JCB JS220

Детальніше>

kisspng-liebherr-group-mobile-crane-lieb
Екскаватор навантажувач

Екскаватор-навантажувач JCB 4CX

Детальніше>

pngguru.com (2).png
Автокрани

Автокран Івановець 14-16 тонн

Автокран Силач КТА28 25-28 тонн

Автокран Liebherr LTM40 (40 тонн)

Детальніше>

pngguru.com (3).png
Негабаритні
перевезення

Негабаритні

Великогабаритні

Великовагові

 

Детальніше>

pngguru.com5.png
Дозвільні документи на негабарит

Допомога в оформленні дозвільних документів

Детальніше>

Услуги
Caterpillar 336FH EXCAVATOR Workshop Ser

Оренда будівельної техніки

Оренда будівельної техніки зараз набирає обертів популярності. Стало очевидно, що це в першу чергу економія часу і коштів. Використовуючи спеціальні машини робота буде виконана швидше і, найімовірніше, якісніше. Також є роботи, які просто неможливо виконати без використання спеціальної техніки. Але не завжди розумна покупка спецтехніки, особливо якщо це рідкісні або разові послуги для підприємства.

 

Компанія Укрметбудінвест займається спецтехнікою і перевезеннями з 2010 року. Надаємо послуги оренди будівельної техніки з Полтавської області і всієї території України. Ми співпрацюємо з юридичними і фізичними особами.

 

Негабаритні вантажі вимагають особливого підходу і кваліфікації, наші співробітники володіють усіма навичками. Фахівці працювали в різних погодних та природних умовах. Будівельна техніка регулярно проходить технічний огляд.

 

Ми підбираємо необхідну вам будівельну техніку для оренди в залежності від завдання, поставленого вам.

Наші послуги включають в себе:

 

 

Колісні, а також гусеничні екскаватори використовують для великого спектру будівельних робіт, таких як риття різних ям і траншей, котлованів під фундамент, прибирання території після демонтажу та інші роботи. Надаємо оренду будівельного екскаватора навантажувача JCB або гусеничні екскаватори CAT і JCB.

 

 

Часто оренда трала необхідна при транспортуванні будівельної техніки.

 

 

Найпопулярніший запит по оренді при землерийних роботах. Техніка багатофункціональна і відрізняється хорошою прохідністю, особливо гусеничні бульдозери. Ми використовуємо такі моделі як CATERPILLAR.

 

 

Автокран використовується в будівельних роботах, де потрібне переміщення або підняття матеріалів. Вибирають автокран виходячи з ваги вантажу, який необхідно підняти, завжди з запасом. Наша компанія надає в оренду такі автокрани як Івановець, КТА І LIEBHERR. Відрізняються вантажопідйомністю.

аренда строительной техники umbi.in.ua

Чому Укрметбудінвест?

 

Оренда будівельної техніки в Укрметбудінвест це комплексне рішення. Ми ретельно підбираємо будівельну техніку під ваш запит з урахуванням всіх параметрів.

 

Оренда спецтехніки відбувається з навченим і досвідченим екіпажем, спеціальними дозволами на транспортування і урахуванням можливих додаткових витрат на супровід. По закінченню робіт підписуємо акт виконаних робіт.

 

Терміни оренди спецтехніки та вартість обговорюються індивідуально.

 

Вибирайте негабаритні перевезення та оренду спецтехніки у професіоналів. Це дозволить вам якісно вирішити питання без втрати часу і коштів.

О нас

ПРО НАС

ТОВ "УКРМЕТБУДІНВЕСТ" працює на території України та Полтавської області з 2010 року.

 

Бездоганна репутація і величезний досвід дає нам можливість виконувати практично будь-які послуги в сфері послуг будівельної техніки: гусеничні екскаватори CAT і JCB, бульдозер CATERPILLAR, екскаватор-навантажувач JCB 4CX, Автокрани різної вантажопідйомності Івановець 16тонн, СИЛАЧ КТА25, КТА28 і LIEBHERR 40тонн в Полтавській області.

 

Також наша компанія надає повний спектр послуг в сфері транспортування негабаритних вантажів низькорамними тралами імпорних виробництва FAYMONVILLE, які мають висоту завантаження всього 50см від землі, що дозволяє перевозити різні вантажі і спецтехніку висотою 4 метри без ризику пошкодити шляхопроводи й дроти.

 

Негабаритні перевезення і послуги будівельної техніки від компанії UMBI Укрметбудінвест - професіоналізм і надійність.

 

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Інформація відправлена. Дякую!

bottom of page